Scoala Gimnaziala Ion Creanga -

Scoala Gimnaziala Ion Creanga. Loc IC. Bratianu, Jud. Tulcea. Prima zi de şcoală. Galerie foto-activităţi în anul şcolar 20142015. De vorba cu cartea. Prima zi de şcoală. Jurnal de vacanta- destinatia Ostrov. 04082014- 40 de ani de la naşterea pictorului Ionuţ Cătălin Florea. Raport anual de activitate. Raport anual de evaluare. Programa scolara pe discipline. 2013 Scoala Gimnaziala Ion Creanga.

OVERVIEW

The site scoalaicbratianu.info currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We were able to precure one contacts and addresses for scoalaicbratianu.info to help you connect with them. The site scoalaicbratianu.info has been on the internet for five hundred and forty-six weeks, twenty-one days, twenty hours, and eighteen minutes.
Addresses
Online Since
Nov 2013

SCOALAICBRATIANU.INFO TRAFFIC

The site scoalaicbratianu.info has seen varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for scoalaicbratianu.info

Traffic ranking (by month) for scoalaicbratianu.info

Traffic ranking by day of the week for scoalaicbratianu.info

SCOALAICBRATIANU.INFO HISTORY

The site scoalaicbratianu.info was registered on November 06, 2013. It is now five hundred and forty-six weeks, twenty-one days, twenty hours, and eighteen minutes old.
REGISTERED
November

SITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO SCOALAICBRATIANU.INFO

WHAT DOES SCOALAICBRATIANU.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaicbratianu.info Mobile Screenshot of scoalaicbratianu.info Tablet Screenshot of scoalaicbratianu.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALAICBRATIANU.INFO SERVER

We discovered that a lone page on scoalaicbratianu.info took two thousand two hundred and sixty-six milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

We discovered that this website is operating the nginx admin server.

Scoala Gimnaziala Ion Creanga -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site scoalaicbratianu.info states the following, "Galerie foto-activităţi în anul şcolar 20142015." I observed that the website said " Jurnal de vacanta- destinatia Ostrov." They also stated " 04082014- 40 de ani de la naşterea pictorului Ionuţ Cătălin Florea. 2013 Scoala Gimnaziala Ion Creanga."

SEE MORE WEBSITES

Scoala Ip -

Comisia de asigurare a calitatii. Ultimele anunturi ale Scolii Gimnaziale Ip. 8222;O ŞCOALĂ PENTRU TOŢI, O ŞCOALĂ PENTRU FIECARE! Vom promova un management eficient al tuturor resurselor,indiferent de proveninta lor. Telul nostru este sa ne menţinem prestigiul de unitate şcolara de referinţa integrata nevoilor sociale ale .

Scoala de soferi Iriza - Craiova, Dabuleni

Despre noi - Scoala de soferi IRIZA Craiova. ŞCOALA DE ŞOFERI IRIZA este o companie formată din 26 de oameni calificaţi. Moped MALAGUTI F10 pentru categ. Suntem dotaţi cu 2 săli moderne .

Scoala de soferi CraiovaIULCOST Instructori auto Craiova Permise auto Atestate auto

Instructori auto craiova, scoala de soferi craiova, permis auto, atestate auto. Scoala de soferi Iulcost s-a fondat in anul 2002, fiind una din cele mai moderne Scoli de Soferi din Craiova, a dobandit experienta necesara pentru a evidential caracteristicile celui mai bun instructaj auto. Garantat! Cauti o scoala de soferi categoria B in Craiova? Scoala de soferi IULCOST dispune de o numeroasa flota de au.

Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava -

Informatii cu toate evenimentele importante desfasurate in cadrul institutiei noastre. I V I Z I U N E A Ş C O L I I JEAN BART SUCEAVA. Crearea unei școli caracterizată prin atractivitate, dinamism, flexibilitate și adaptabilitate în scopul asigurării, pentru fiecare educabil, a celei mai bune, utile și complete dezvoltări.

Scoala Jirlau

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII JIRLAU. Scoala de Arte si Meserii JirlauJirlau, Braila. Marți, 4 august 2015. Rezultatele selecției dosarelor candidaților înscriși la concurs. Cu rezultatele selecției dosarelor candidaților înscriși la concursul organizat.